Vista dno.
Czy vista jest dobra ?
Ja mam Vistę i WSZYSTKIE gry mi chodzą... WSZYSTKIE ważne programy też...nie wiem gdzie ty takie niby błędy wyłapałeś...eh


  PRZEJDŹ NA FORUM